Black & Decker BHHV520BFP ruční vysavač Černá, Fialová Bezsáčkové
Kód: AGDBDEODK0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Sací výkon
35 ppm
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
2 Ah
Doba chodu
21 min
Doba nabíjení
5 h
Maximální příkon
36 W
Napětí baterie
18 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Purpurová
Kapacita
0,7 l
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,2 kg
Výkon
Čisticí povrchy
Schody
Vysávání
Suchý
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Počet rychlostí
2
Obsah balení
Počet baterií v ceně
1 kusů
Nabíjecí základna
Ano
Nabíječka
Ano
Montáž vysávací hůlky
Ne
Balení baterií
Ano
Ergonomie
Vyjímatelný filtr
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Indikace potřeby nabití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 5035048712825 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
