Black & Decker BHHV320J ruční vysavač Modrá, Titanová Bezsáčkové
Kód: AGDBDEODK0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Sací výkon
25 ppm
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
20 min
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Maximální výkon
24 W
Doba nabíjení
5 h
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
2 Ah
Vzhled
Kapacita
0,7 l
Barva
Modrá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,1 kg
Výkon
Počet rychlostí
2
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Čisticí povrchy
Čalounění
Index opravitelnosti
6.4
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Teleskopická hůlka
Ne
Štěrbinový nástavec
Ano
Montáž vysávací hůlky
Ne
Ergonomie
Indikace potřeby nabití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 5035048712702 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
