Black & Decker BEBLV301-QS odfukovač listí 3000 W
Kód: NELBDEODK0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Model
Fukar na záda
Minimální rychlost vzduchu
206 km/h
Režim sání
Ano
Množství trubicových částí
2
Kapacita tašky
72 l
Maximální rychlost vzduchu
404 km/h
Hlučnost
102,5 dB
Pásek přes rameno
Ano
Jednoduchá změna funkce
Ano
Funkce skartace
Ano
Barva
Černá
Proud vzduchu
268 m³/h
Držadlo
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
3000 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6 kg
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Hlučnost
Vydávání vibrací
2,5 m/s²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.4 kg |
| EAN: | 5035048705216 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
