Black & Decker BEBLV300-QS odfukovač listí
Kód: NELBDEODK0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce vysavače
Ano
Otočný držák
Ano
Funkce dmychadla
Ano
Sekáček
Ano
Úbytek při rozsekání
16:1
Kapacita tašky
72 l
Rychlost průtoku vzduchu (max.)
404 km/h
Barva
Oranžová
Model
Ruční fukar
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
3000 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,4 kg
Obsah balení
Pásek přes rameno
Ano
Další tip
Ano
Množství
1
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 5035048705186 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 585 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 325 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
