Black & Decker BEBLV260-QS odfukovač listí 2600 W 315 km/h
Kód: NELBDEODK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Oranžová
Ergonomické ovládání
Ano
Množství trubicových částí
2
Jednoduchá změna funkce
Ano
Funkce skartace
Ano
Držadlo
Ano
Hlučnost
102,5 dB
Kapacita tašky
40 l
Rychloměr
315 km/h
Režim sání
Ano
Úbytek při rozsekání
10:1
Model
Ruční fukar
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Příkon
2600 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,8 kg
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Hlučnost
Vydávání vibrací
2,5 m/s²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 5035048705124 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
