Automatický kávovar SAECO AURORA M1 (9J0900) 1900 W Černá
Kód: AGDSAEEXP0249
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon
1900 W
Technické údaje
Výška
435 mm
Hloubka
481 mm
Šířka
280 mm
Maximální výška hrnků
16 cm
Hmotnost
14 kg
Výkon
Nastavitelný mlýnek
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Kapacita nádoby na kávová zrna
600 g
Objem zásobníku vody
2,5 l
Systém na horkou vodu
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Počet nastavení síly kávy
7
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Umístění přístroje
Pracovní deska
Rychlé zahřátí
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Počet nastavení brusky
8
Ergonomie
Barva
Černá
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ano
Kapacita nádoby na mletou vodu
30
Typ displeje
TFT
Funkce a programy vaření
Příprava latte macchiata
Ano
Více nápojů
Ano
Příprava espressa
Ano
Počet programů
8
Příprava cappuccina
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.2 kg |
| EAN: | 8052282513053 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní značka z Itálie 🇮🇹
