Biostar Z690MX2-E D4 základní deska Intel Z690 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLYBIO1700020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Kompatibilní procesory
Intel Core i5 14th Gen
Výrobce procesoru
Intel
Patice procesoru
LGA 1700
Počítačová síť
Wi-Fi
Ne
Typ rozhraní Ethernetu
2.5 Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Řadič LAN
Realtek RTL8125B
Vlastnosti
Čipset základní desky
Intel Z690
Zvukový čip
Realtek ALC897
Zvukové výstupní kanály
7.1 kanály/kanálů
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Sledování stavu počítače
Ventilátor
Typ základní desky
Micro ATX
Řada čipsetu základní desky
Intel
Hmotnost a rozměry
Šířka
208 mm
Hloubka
236 mm
Paměť
Kompatibilita s ECC
Non-ECC
Maximální vnitřní paměť
64 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Podporované frekvence paměti
2933
Počet paměťových slotů
2
Typ paměťových slotů
DIMM
Podporované typy paměti
DDR4-SDRAM
Obsah balení
Dodávané kabely
SATA
Dodávané ovladače
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Základní desku nevyhazujte do běžného odpadu; výrobek vyžaduje speciální likvidaci.
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x)
1
Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x)
1
Počet slotů M.2 (M)
1
Řadiče ukládacích zařízení
Podpora RAID
Ano
Úrovně RAID
10
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, SATA III
Počet podporovaných pevných disků
5
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
BIOS
Typ BIOSu
UEFI
Interní vstupy/výstupy
Konektor předního panelu
Ano
EPS napájecí konektor (8pin)
Ano
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Počet konektorů SATA III
4
Konektor ventilátoru procesoru
Ano
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
2
Počet COM konektorů
1
Konektory USB 2.0
4
Počet konektorů pro ventilátory
1
Konektor TPM
Ano
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Počet VGA portů
1
Počet DVI-D portů
1
Počet portů USB 2.0
4
Počet portů PS/2
1
Počet HDMI portů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 4712960688148 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
| Přibalený software: | BullGuard |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
