Biostar Radeon RX580 2048SP AMD Radeon RX 580 8 GB GDDR5
Kód: VGABIOATI0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
Radeon RX 580
CUDA
Ne
Takt procesoru
1150 MHz
Rodina grafického procesoru
AMD
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Proudové procesory
2048
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 6-pin
Minimální systémové napájení
450 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Délka
201 mm
Hloubka
40 mm
Výška
126 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Podporované operační systémy Linux
Ano
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet DVI-D portů
1
Verze DisplayPortu
1.4a
Rozhraní
PCI Express x16 3.0
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.0b
Počet připojení DisplayPorts
1
Paměť
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
7 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR5
Paměť grafické karty
8 GB
Výkon
Dvojité DVI
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
AMD FreeSync
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.855 kg |
| EAN: | 4712960688438 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 232 mm |
| Šířka balení: | 72 mm |
| Délka balení: | 332 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
