Biostar Radeon RX560 AMD Radeon RX 560 4 GB GDDR5
Kód: VGABIOATI0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Takt procesoru
1175 MHz
Typ
Radeon RX 560
Rodina grafického procesoru
AMD
Rychlost přetaktování procesoru
1275 MHz
CUDA jádra
896
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
8 cm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Počet DVI-D portů
1
Rozhraní
PCI Express 3.0
Paměť
Paměť grafické karty
4 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR5
Paměťová sběrnice
128 bit
Šířka pásma paměti (max)
6 GB/s
Výkon
AMD FreeSync
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 4712960683839 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 65 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
