Biostar Radeon RX550 AMD Radeon RX 550 4 GB GDDR5
Kód: VGABIOATI0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
1183 MHz
Rodina grafického procesoru
AMD
Typ
Radeon RX 550
CUDA jádra
512
Takt procesoru
1100 MHz
Maximální rozlišení
4096 x 2160 px
CUDA
Ano
Vzhled
Počet slotů
1
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 Education x64
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
1
Počet DVI-D portů
1
Rozhraní
PCI Express 3.0
Paměť
Paměť grafické karty
4 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR5
Paměťová sběrnice
128 bit
Frekvence paměti
6000 MHz
Výkon
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Verze OpenGL
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 4712960684171 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 172 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
