BIOSTAR Radeon RX 580 8GB White D5
Kód: VGABIOATI0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
1244 MHz
Rodina grafického procesoru
AMD
Proudové procesory
2048
Typ
Radeon RX 580
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Šířka
224 mm
Hloubka
125 mm
Výška
46 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
2
Rozhraní
PCI Express x16 3.0
Paměť
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
7 Gbit/s
Typ paměti grafické karty
GDDR5
Paměťová sběrnice
256 bit
Výkon
AMD FreeSync
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12.0
HDCP
Ne
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nemontujte ani nedemontujte bez odpovídající ochrany.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.775 kg |
| EAN: | 4712960688155 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 72 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
