Biostar GeForce GT1030 NVIDIA GeForce GT 1030 4 GB GDDR4
Kód: VGABIONVD0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Takt procesoru
1152 MHz
CUDA
Ano
CUDA jádra
384
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce GT 1030
Vzhled
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Rozhraní
PCI Express x16 4.0
Počet DVI-D portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
4 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR4
Frekvence paměti
2100 MHz
Paměťová sběrnice
64 bit
Výkon
Verze DirectX
12.0
PhysX
Ano
Dvojité DVI
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.435 kg |
| EAN: | 4712960686090 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
