Bialetti Moka Timer Plně automatické Elektrická moka konvička
Kód: AGDBLTEXP0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Automatické vypnutí
Ano
Výkon
Počet odtoků
1
Vestavěný mlýnek
Ne
Programovatelný
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Funkce uchování teploty
Ano
Typ produktu
Elektrická moka konvička
Kapacita v šálcích
3 hrnků
Typ náplně
Mletá káva
Zásobník na uvařenou kávu
Džbán
Systém na horkou vodu
Ne
Typ kávovaru
Plně automatické
Funkce udržování tepla
30 min
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Bzučák
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Typ displeje
LED
Základní materiál
Hliník
Vestavěný displej
Ano
Barva
Stříbrná
Časovač
Ano
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ne
Příprava espressa
Ne
Příprava cappuccina
Ne
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.271 kg |
| EAN: | 8006363009980 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
