Bialetti MK01 Automatický pěnovač na mléko Nerezová ocel
Kód: AGDBLTSDM0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
500 W
Vstupní střídavé napětí
200-240 V
Hmotnost a rozměry
Výška
185 mm
Šířka
100 mm
Hloubka
156 mm
Technické údaje
Počet funkcí
3
Barva
Nerezová ocel
Odnímatelné víko
Ano
Indikátor hladiny mléka
Ano
Kapacita pěny
115 ml
Automatické vypnutí
Ano
Kapacita ohřívače mléka
240 ml
LED indikátory
Výkon
Kapacita zásobníku mléka
240 ml
Typ ovládání
Knoflíky
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.195 kg |
| EAN: | 8006363001007 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Funkce: | Horký a studený |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
