Bezsáčkový vysavač Taurus Homeland Cyclone
Kód: AGDTAUODK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Sací výkon
18000 Pa
Maximální příkon
800 W
Vzhled
Barva
Černá
Materiál kol
Guma
Počet koleček
2 kolo/kola
Síto
Ano
Pružná hadice
Ano
Typ filtru
HEPA
Model
Bezsáčkový vysavač
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový / filtrace
Vysávání
Suchý
Objem prachové nádoby/sáčku
2 l
Vzdálenost pro záznam
7.5 m
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Teleskopická trubka
Ano
Materiál potrubí
Kov
Délka přívodní hadice
184 cm
Délka teleskopické trubky
72 cm
Údaje o balení
Množství
1
Výkon
Max. podtlak
18 kPa
Čisticí povrchy
Univerzální
Hlučnost
78 dB
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Vysavač
Ano
Kartáč 2 v 1
Ano
Ergonomie
Kvalita držatel
1
Délka šňůry
5 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 8414234489265 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 395 mm |
| Šířka balení: | 20 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
