Bezolejová fritéza se dvěma koši Taurus Air Duo Slim
Kód: AGDTAUFRY0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
2800 W
Vzhled
Zvukový signál
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Materiál rukojeti
Plastové
Bez obsahu BPA
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Barva
Černá
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Materiál
Technopolymer
Barva rukojeti
Stříbrná
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Skleněný průzor
Ne
Bezpečnostní spínač
Ano
Úchyty
Ano
Bez PFOA (kyseliny perfluorooktanové)
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
392 mm
Šířka
280 mm
Výška
452 mm
Údaje o balení
Množství
1
Typ balení
Krabice
Výkon
Funkce pečení
Ano
Maximální doba trvání
90 min
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Teplota (min)
60 °C
Kapacita
13 l
Časovač
Ano
Přístroj na výrobu chipsů
Ano
Počet programů
10
Typ konstrukce
Dvojitý
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Obsah balení
Počet přihrádek
2 košík/košíky
Návod na použití
Ano
Fritovací hrnec
Ano
Grilovací pánev
Ano
Indikátory
Vestavěný displej
Dotyk
Typ displeje
HD
Barevný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.21 kg |
| EAN: | 8414234730022 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 465 mm |
| Šířka balení: | 475 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
