Bezdrátový vysavač EZVIZ RH2 mokré a suché vysávání (CS-RH2-MGA3) Černá, Šedá
Kód: AGDEZVODK0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
200 W
Doba chodu
40 min
Sací výkon
16 ppm
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
21,6 V
Kapacita baterie
4 Ah
Doba nabíjení
4 h
Vzhled
Kapacita nádrže na čistou vodu
0,85 l
Kapacita nádrže na špinavou vodu
0,75 l
Proud vzduchu
12,5 L/s
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Šedá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
257 mm
Výška
1160 mm
Šířka
270 mm
Hmotnost
4,55 kg
Údaje o balení
Šířka balení
335 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost včetně balení
8,41 kg
Výška balení
705 mm
Hloubka balení
300 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Výkon
Otáčení válce (max.)
550 ot/min
Maximální rychlost motoru
72000 ot/min
Vysávání
Suché a mokré
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha, Laminát, Dlaždice, Dřevo
Vzduchový filtr
HEPA
Typ displeje
LED
Hlučnost
80 dB
Obsah balení
HEPA filtr
Ano
Čisticí kapalina
Ano
Váleček
Ano
Nabíjecí základna
Ano
Smeták v ceně
Ano
AC adaptér
Ano
Návod na použití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.45 kg |
| EAN: | 6941545618326 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 730 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
