BEZDRÁTOVÝ VERTIKÁLNÍ VYSAVAČ DREAME Z30 ULTRA (ČERNÝ)
Kód: AGDRMAODK0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Sací výkon
310 ppm
Maximální příkon
880 W
Doba nabíjení
4 h
Typ konektoru
Typ C
Nabíjecí napětí
34 V
Počet baterií
8
Kapacita baterie
3,2 Ah
Doba chodu
90 min
Napětí baterie
29,6 V
Vzhled
Barva
Černá
Typ produktu
Vertikální
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Objem prachové nádoby/sáčku
0,6 l
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,3 kg
Výška
1200 mm
Hloubka
250 mm
Šířka
400 mm
Výkon
Vestavěný displej
Ano
Třída HEPA
HEPA 14
Hlučnost
84 dB
Vhodné pro všechny typy povrchů
Ano
Záruční doba
3 rok/roky
Vysávání
Suchý
Typ displeje
LCD
Oblast vyčištění na jedno nabití baterie
332,2 m²
Vzduchový filtr
HEPA
Obsah balení
Včetně hadic
Ano
Včetně napájecího adaptéru
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Váleček
Adaptér zástrčky
Ano
Včetně tyčí
Ano
Logistická data
Počet na paletě
33 kusů
Číslo ECCN
9E999
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| EAN: | 6977328068682 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 763 mm |
| Šířka balení: | 379 mm |
| Délka balení: | 245 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
