Bezdrátový ovladač Sony PlayStation 5 DualSense gamepad - Limited Edition - Fortnite v2
Kód: KSLSONKON0074
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
66 mm
Hloubka
106 mm
Šířka
160 mm
Hmotnost
280 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Výstup sluchátek
Ano
Rozhraní zařízení
Bluetooth/USB
Ergonomie
Motiv
Fortnite
Vestavěné reproduktory
Ano
Barva
Modrá
Vstupní zařízení
Ramenní tlačítka
Ano
Herní příslušenství
Tlačítko Nastavení
Podporované herní platformy
PlayStation 5
Technologie Gaming control
Analogový/digitální
Analogové páčky
Ano
Reflexní vibrace
Ano
Typ zařízení
Gamepad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 711719593973 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
