Bezdrátový HDMI vysílač Vention 4K 30Hz
Kód: KVVVN1EVO0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka kabelu
1 m
Podpora 4K
4K@30Hz
Počet HDMI portů
1
Kabel USB typu C
Ano
Osvědčení
Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ)
Ano
Technické údaje
Barva
Černá
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
HDMI/USB
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Dodavatelské údaje
Je k dispozici informační list?
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 6922794789616 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
| Bezpečnostní upozornění: | Safety conditions:• Use the product in accordance with its intended use, asimproper use may damage the product.• Do not expose the device to moisture, heat or sunlight, donot use the product in a dusty environment.• The device should be cleaned only with a dry cloth.• Independent repairs and modification result automaticloss of the warranty.• Hitting or dropping may damage the product. |
| Kompatibilní produkty: | Compatible devices and systems:Smartphones and tablets with:Android 11 and neweriOS 10 and newerBluetooth devices supporting profiles:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)HFP (Hands-Free Profile)AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)Car radios with:AUX input (3.5 mm) - allows direct connection using a Jack-Jack cableFM tuner - signal reception in the range of 87.6 - 107.9 MHzMicro SD memory cards with a capacity of up to 64 GB - playback of audio files in MP3, WMA, FLAC, APE and WAV formats |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
