Beyerdynamic TG V50d s Černá Pódiový/profesionální mikrofon
Kód: MISBYEMIK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Délka
1850 mm
Hmostnost mikrofonu
270 g
Průměr výrobku
54 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
XLR-3
Výkon
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Model
Pódiový/profesionální mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 17000 Hz
Vstupní impedance mikrofonu
600 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.558 kg |
| EAN: | 4010118707261 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 229 mm |
| Délka balení: | 76 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
