Beyerdynamic PRO X USB-C - Kabel USB-C - Mini XLR, 1,6 m
Kód: NGLBYEKAB0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kabel USB-C na Mini XLR
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
45 g
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Možnosti připojení
Pohlaví konektoru 1
Samec
Pohlaví konektoru 2
Samice
Výkon
Barva
Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.092 kg |
| EAN: | 4010118728495 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 40 mm |
| Šířka balení: | 124 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
| Konektor 1: | USB-C |
| Konektor 2: | Mini XLR (3-pin) |
| Délka kabelu: | 1,6 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
