Beyerdynamic DT 990 Pro X 48 ohm - otevřené studiové sluchátka
Kód: MISBYESLU0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
292 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Doporučené použití
Hudba/studio
Délka kabelu
3 m
Typ produktu
Sluchátka
Styl nošení
Přes hlavu
Barva
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Sluchátka
Sluchátka
Akustický systém
Otevřený
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Celkové harmonické zkreslení (THD)
< 0.15 %
Impedance
48 ohm
Frekvence sluchátek
5 - 40000 Hz
Typ ovladače
Dynamický
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 4010118008528 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
