Beyerdynamic DT 900 Pro X - otevřené studiové sluchátka
Kód: MISBYESLU0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
345 g
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Konektor 6,35 mm
Ano
Výkon
Styl nošení
Přes hlavu
Délka kabelu
3 m
Hladina akustického tlaku (max)
114 dB
Typ sluchátek
Stereofonní
Doporučené použití
Jeviště/studio
Barva
Černá
Odnímatelný kabel
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se dlouhodobému používání při vysoké hlasitosti, aby nedošlo k poškození sluchu.
Sluchátka
Maximální vstupní výkon
30 mW
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Impedance
48 ohm
Frekvence sluchátek
5 - 40000 Hz
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 4010118729904 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
