Beyerdynamic DT 880 PRO Sluchátka Kabel Přes hlavu Hudba Černá, Stříbrná
Kód: MISBYESLU0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
295 g
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Povrchová úprava konektoru
Zlato
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Doporučené použití
Hudba
Délka kabelu
3 m
Barva
Černá
Styl nošení
Přes hlavu
Obsah balení
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Sluchátka
Frekvence sluchátek
5 - 35000 Hz
Citlivost sluchátek
96 dB
Typ ovladače
Dynamický
Maximální vstupní výkon
100 mW
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Akustický systém
Polootevřený
Impedance
250 ohm
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.596 kg |
| EAN: | 4010118490972 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 222 mm |
| Délka balení: | 231 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
