Beyerdynamic DT 770 PRO Sluchátka Kabel Přes hlavu Hudba Šedá
Kód: MISBYESLU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
270 g
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
686 g
Další charakteristiky
Návod na použití
Ano
Adaptér zástrčky
Ano
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Povrchová úprava konektoru
Zlato
Konektor 6,35 mm
Ano
Výkon
Odstup signálu od šumu
20 dB
Barva
Šedá
Délka kabelu
3 m
Doporučené použití
Hudba
Styl nošení
Přes hlavu
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Sluchátka
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Typ ovladače
Dynamický
Citlivost sluchátek
96 dB
Frekvence sluchátek
5 - 35000 Hz
Maximální vstupní výkon
100 mW
Akustický systém
Zavřené
Impedance
32 ohm
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 4010118483660 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
