Beyerdynamic DT 770 M Sluchátka Kabel Přes hlavu Hudba Černá
Kód: MISBYESLU0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
300 g
Další charakteristiky
Připojení sluchátek
3,5 mm
Možnosti připojení
Povrchová úprava konektoru
Zlato
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Styl nošení
Přes hlavu
Doporučené použití
Hudba
Délka kabelu
3 m
Barva
Černá
Obsah balení
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Sluchátka
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,2%
Akustický systém
Zavřené
Impedance
80 ohm
Maximální vstupní výkon
100 mW
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Typ ovladače
Dynamický
Frekvence sluchátek
5 - 30000 Hz
Citlivost sluchátek
105 dB
Mikrofon
Typ mikrofonu
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 4010118472787 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
