Behringer C210 - modulární aktivní rozhlasový systém
Kód: NGLBHIKOL0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Model
Freestanding Public Address (PA) system
Zvuk
Maximální SPL
106 dB
RMS výkon
200 W
Frekvence sluchátek
55 - 17000 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
138,4 cm
Hloubka
439 mm
Šířka
330 mm
Hmotnost
13,9 kg
Možnosti připojení
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
1
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Bluetooth
Ano
XLR out
1
Verze Bluetooth
4.2
Vstup 6,35 mm
2
Kompatibilní paměťové karty
SD
USB rozhraní
Ano
Obrazovka
Typ displeje
LCD
Reproduktory
Počet ovladačů výškových reproduktorů
4
Průměr výškového reproduktoru
6,35 cm (2,5")
Počet reproduktorů
5
Počet ovladačů hlavních reproduktorů
1
Průměr středobasového reproduktoru
20,3 cm (8")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 18.1 kg |
| EAN: | 4033653231015 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 590 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
