be quiet! Silent Base 601 Window Midi Tower Černá
Kód: OBUBEQOBU0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Integrovaná čtečka karet
Ne
Vzhled
Barva
Černá
Protiprachový filtr
Ano
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
18,5 cm
Podporované formáty základní desky
ATX
Formát
Midi Tower
LED indikátory
HDD
Vestavěné reproduktory
Ne
Počet 3,5" pozic
3
Model
PC
Maximální délka grafické karty
44,9 cm
Počet expanzních slotů
9
Materiál
ABS (akrylonitril-butadien-styren)
Maximální délka PSU
28,8 cm
Počet 2.5" pozic
6
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
11,2 kg
Výška
514 mm
Hloubka
532 mm
Šířka
240 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
566 mm
Hmotnost včetně balení
13,2 kg
Šířka balení
325 mm
Výška balení
615 mm
Další charakteristiky
Tloušťka desky z tvrzeného skla
4 mm
Kód harmonizovaného systému
84733080
Konektor ventilátoru
3-pinový
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Audio vstup
Ano
Počet portů USB 2.0
1
Audio výstup
Ano
Chlazení
Podporované velikosti horních chladičů
360 mm
Podporované velikosti předních chladičů
120
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
2
Podporované velikosti zadních chladičů
140 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Hlučnost (vysoká rychlost)
18,8 dB
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Jmenovitý proud ventilátoru
0,12 A
Spotřeba ventilátoru
1,44 W
Maximální proud vzduchu
61,2 cfm
Instalované přední ventilátory
1x 140 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 13.23 kg |
| EAN: | 4260052187036 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 532 mm |
| Délka balení: | 514 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
