be quiet! Silent Base 601 Midi Tower Černá
Kód: OBUBEQOBU0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ne
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Podporované formáty základní desky
EATX
Barva
Černá
LED indikátory
HDD
Formát
Midi Tower
Model
PC
Vestavěné reproduktory
Ne
Počet 3,5" pozic
3
Materiál
SECC
Maximální délka grafické karty
44,9 cm
Maximální délka PSU
28,8 cm
Počet expanzních slotů
9
Boční okno
Ne
Protiprachový filtr
Ano
Počet 2.5" pozic
6
Maximální výška CPU chladiče
18,5 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
532 mm
Hmotnost
10,5 kg
Výška
514 mm
Šířka
240 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
12,5 kg
Hloubka balení
565 mm
Šířka balení
325 mm
Výška balení
615 mm
Další charakteristiky
Konektor ventilátoru
3-pinový
Kód harmonizovaného systému
84733080
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Audio vstup
Ano
Audio výstup
Ano
Chlazení
Podporované průměry předních ventilátorů
140 mm
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
2
Podporované velikosti horních chladičů
240
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Hlučnost (vysoká rychlost)
18,8 dB
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Podporované velikosti předních chladičů
120
Instalované přední ventilátory
1x 140 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
140 mm
Jmenovitý proud ventilátoru
0,12 A
Maximální proud vzduchu
61,2 cfm
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti zadních chladičů
140 mm
Spotřeba ventilátoru
1,44 W
Napájení
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
PS2
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 12.242 kg |
| EAN: | 4260052187111 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 532 mm |
| Délka balení: | 514 mm |
| Certifikace: | CE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
