be quiet! LIGHT LOOP 360mm Black Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLBEQZEW0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Jmenovité napětí
12 V
Napětí ventilátoru
12 V
Spotřeba ventilátoru
5,4 W
Proud ventilátoru
0,45 A
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Konektor ventilátoru
4pinový
Barva podsvětlení
Více
Počet lopatek ventilátoru
9
Osvětlovací LED
Ano
Barva
Černá
Materiál základní desky
Měď
Materiál chladiče
Hliník
Typ konektoru LED
3-pinový
Hmotnost a rozměry
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Šířka chladiče
12 cm
Hloubka chladiče
5,2 cm
Hloubka balení
448 mm
Délka kabelu
0,5 m
Hmotnost
1,48 kg
Šířka balení
205 mm
Výška balení
137 mm
Hmotnost včetně balení
2,6 kg
Výška chladiče
39,7 cm
Délka trubic
40 cm
Výška vodního bloku
7,5 cm
Hloubka vodního bloku
8,2 cm
Šířka vodního bloku
9,4 cm
Technické údaje
Certifikáty shody
Federální komunikační komise (FCC)
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Osvědčení o udržitelnosti
Triman
Záruční doba
3 rok/roky
Výkon
Maximální proud vzduchu
61,8 cfm
Hlučnost (nízká rychlost)
17,2 dB
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Rychlost ventilátoru (max)
2100 ot/min
Proud vzduchu
105,1 m³/h
Průměr větráku
12 cm
Pokoj
Procesor
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Hlučnost (vysoká rychlost)
36,8 dB
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Otáčky motoru čerpadla
2900 ot/min
Konektor pro čerpadlo
4pinový
Otáčky motoru čerpadla (min)
1500 ot/min
Otáčky motoru čerpadla (max)
2900 ot/min
Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF)
60000 h
Technologie ložisek ventilátoru
Kluzné ložisko
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Včetně šroubů
Ano
Typ balení
Krabice
Logistická data
Délka přepravního kartonu
47 cm
Výška přepravního kartonu
46 cm
Šířka přepravního kartonu
30 cm
Množství na přepravní kartonové balení
4 kusů
Hmotnost přepravního kartonu
11,3 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chladicí potrubí neohýbejte ani nepoškozujte; hrozí nebezpečí úniku a koroze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.56 kg |
| EAN: | 4260052191132 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 205 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, UKCA, RoHS, WEEE, Triman |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
