be quiet! LIGHT LOOP 240mm Black Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLBEQZEW0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba ventilátoru
5,4 W
Proud ventilátoru
0,45 A
Jmenovité napětí
12 V
Napětí ventilátoru
12 V
Vzhled
Barva
Černá
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet lopatek ventilátoru
9
Konektor ventilátoru
4pinový
Materiál základní desky
Měď
Hmotnost a rozměry
Výška
75 mm
Šířka
94 mm
Hloubka balení
322 mm
Hmotnost včetně balení
2,1 kg
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výška chladiče
27,7 cm
Hmotnost
1,2 kg
Délka trubic
40 cm
Šířka chladiče
12 cm
Šířka balení
205 mm
Hloubka chladiče
5,2 cm
Výška balení
137 mm
Hloubka
82 mm
Technické údaje
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Certifikáty shody
CE
Záruční doba
3 rok/roky
Další charakteristiky
Teplovodivá pasta
Ano
Výkon
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Rychlost ventilátoru (max)
2100 ot/min
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Konektor pro čerpadlo
4pinový
Průměr větráku
12 cm
Počet kusů v balení
1 kusů
Otáčky motoru čerpadla
2900 ot/min
Maximální hluk ventilátoru
34,9 dB
Minimální hluk ventilátoru
15,4 dB
Pokoj
Procesor
Proud vzduchu
105,1 m³/h
Otáčky motoru čerpadla (max)
2900 ot/min
Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF)
60000 h
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Maximální proud vzduchu
61,8 cfm
Technologie ložisek ventilátoru
Kluzné ložisko
Otáčky motoru čerpadla (min)
1500 ot/min
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Montážní sada
Ano
Rozhraní ovladače LED
3-pinový
Typ balení
Krabice
Obsahuje ovladač RGB osvětlení
Ano
Logistická data
Délka přepravního kartonu
44 cm
Výška přepravního kartonu
46 cm
Šířka přepravního kartonu
34 cm
Hmotnost přepravního kartonu
13,7 kg
Množství na přepravní kartonové balení
6 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek nesmí být likvidován s běžným odpadem; likvidujte jej v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.11 kg |
| EAN: | 4260052191125 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, UKCA, RoHS, WEEE, Triman |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
