be quiet! Dark Rock Slim Procesor Chladič 12 cm Černá
Kód: CHLBEQCPU0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
180 W
Jmenovité napětí
12 V
Spotřeba elektrické energie
0,96 W
Stanovený proud
0,08 A
Vzhled
Barva
Černá
Počet ploutví
51
Konektor ventilátoru
4pinový
Materiál žeber
Hliník
Počet tepelných trubek
4
Materiál základní desky
Měď
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
0,22 m
Hloubka balení
115 mm
Šířka balení
190 mm
Výška balení
190 mm
Hmotnost včetně balení
993 g
Hmotnost
620 g
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 23 mm
Hloubka
72 mm
Výška
159,4 mm
Šířka
127 mm
Průměr tepelných trubek
6 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Další charakteristiky
Teplovodivá pasta
Ano
Rozměry chladiče (š x h x v)
127 x 47,4 x 159,4 mm
Výkon
Průměr větráku
12 cm
Podporované patice procesorů
LGA 1150 (Socket H3)
Pokoj
Procesor
Model
Chladič
Hlučnost (vysoká rychlost)
23,6 dB
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Rychlost otáčení (max)
1500 ot/min
Hlučnost (nízká rychlost)
11 dB
Typ ložiska
Fluidní dynamické ložisko (FDB)
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Montážní sada
Ano
Logistická data
Výška balení
410 mm
Délka vnějšího kartonu
475 mm
Váha hlavního obalu
17,2 kg
Množství na kartonové balení
16 kusů
Šířka balení
400 mm
Kód harmonizovaného systému
84733080
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedotýkejte se ventilátoru, pokud je jednotka v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.985 kg |
| EAN: | 4260052187319 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
