Baňkový kávovar Black+Decker BXCO1200E
Kód: AGDBDEEXP0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1200 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
195 mm
Šířka
315 mm
Výška
320 mm
Hmotnost
3,2 kg
Výkon
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Typ kávovaru
Kávovar Cob
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Vestavěný mlýnek
Ne
Typ náplně
Kávové lusky
Rychlé zahřátí
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Espresso stroj
Objem zásobníku vody
1,2 l
Ergonomie
Zahřívací šálky
Ano
Barva
Stříbrná
Typ ovládání
Otočné
Protiskluzové nožky
Ano
Vestavěný displej
Ne
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.43 kg |
| EAN: | 8432406200012 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
