BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Light M Fish with rice - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Specifické potřeby zvířete
Pomáhá udržovat zdravou hmotnost
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Suché krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Budování svalů
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Ryby
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
22%
Hrubá vláknina
4,5%
Obsah tuku
7%
Hrubý popel
7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 5905996520011 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 183 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
