BaByliss Excess-HQ vysoušeč vlasů 2600 W Černá
Kód: AGDBBLSUS0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
2600 W
Vzhled
Délka šňůry
2,7 m
Vyjímatelný filtr
Ano
Navrženo pro cestování
Ne
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
555 g
Výkon
Foukání studeným vzduchem
Ano
Tlak vzduchu
1082 Pa
Počet rychlostí
6
Počet teplotních nastavení
6
Typ motoru
AC
Proud vzduchu
75 m³/h
Ionizátor
Ano
Obsah balení
Počet hubic
2
Koncentrátor
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.03 kg |
| EAN: | 3030050165210 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
