BaByliss ELIPSIS3100 Více stylů Teplé Stříbrná 45 W 2,7 m
Kód: AGDBBLPRO0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva kabelu
Černá
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
45 W
Vzhled
Keramický povrch
Ano
Rukojeť se zámkem
Ano
Barva
Stříbrná
Materiál talíře
Keramický
Základní materiál
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Šířka talíře
2,4 cm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Počet kusů v balení
1 kusů
Technické údaje
Záruční doba
1 rok/roky
Výkon
Technologie
Teplé
Počet teplotních nastavení
5
Ionizátor
Ano
Teplota (max)
230 °C
Model
Žehlička na vlasy
Teplota (min)
150 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Rovnání vlasů
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Obsah balení
Včetně ohnivzdorné rukavice
Ano
Žáruvzdorná podložka
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LED
Délka šňůry
2,7 m
Otočná šňůra
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Indikátor teploty
Ano
Automatické vypnutí po
72 min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 3030050134421 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
