BaByliss CHROMFX CORDLESS CLIPPER Chrom Lithium
Kód: AGDBBLSTR0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Rychlé nabíjení
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Napájecí zdroj
Baterie
Nabíjecí
Ano
Doba provozu
120 min
Doba nabíjení
3 h
Údaje o balení
Výška balení
220 mm
Hmotnost včetně balení
1,03 kg
Hloubka balení
100 mm
Šířka balení
220 mm
Výkon
Maximální rychlost motoru
6300 ot/min
Barva
Chrom
Obsah balení
Olej v ceně
Ano
Obsahuje základnu
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Funkce základny
Nabíjecí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.135 kg |
| EAN: | 3030050146622 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
