BABYLISS BAB7000IE FÉN NA VLASY
Kód: AGDBBLSUS0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
2200 W
Vzhled
Barva
Černá
Navrženo pro cestování
Ne
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Typ závěsu
Závěsné oko
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
399 g
Výkon
Počet teplotních nastavení
12
Proud vzduchu
90 m³/h
Foukání studeným vzduchem
Ano
Počet rychlostí
12
Nastavitelná teplota
Ano
Obsah balení
Difuzér
Ano
Koncentrátor
Ano
Počet nástavců
5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 3030050116472 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
