Automatický kávovar Teesa Aroma 800 2 l
Kód: AGDTSAEXP0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1500 W
Vstupní střídavé napětí
220 -240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Maximální spotřeba energie
1500 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
240 mm
Hloubka
460 mm
Výška
340 mm
Hmotnost
10 kg
Technické údaje
Automatické propláchnutí a naváděné odvápnění
Ano
Výkon
Typ produktu
Espresso stroj
Maximální provozní tlak
19 bar
Nádoba na mléko
Ne
Počet odtoků
1
Typ kávovaru
Plně automatické
Vestavěný mlýnek
Ano
Nastavitelný mlýnek
Ano
Typ náplně
Mletá káva
Rozsah nastavitelné výšky výpusti
75 - 145 mm
Objem zásobníku vody
2 l
Nastavitelná teplota
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Počet mlýnků
1 kusů
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ano
Délka šňůry
1 m
Kapacita kontejneru na použité kapsle
10 kusů
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Barva
Černá
Dotyková obrazovka
Ano
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.7 kg |
| EAN: | 5901890064859 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
