Automatická skartovačka HP ONESHRED 200CC bílá/šedá
Kód: BIUHP-NIS0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Typ skartace
Na malé částice
Zpětný chod
Ano
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Otočná kolečka
Ne
Celkový objem přihrádek
28 l
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Podavač papíru
Automatický
Vyjímatelný koš
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
13,1 kg
Šířka
375 mm
Hloubka
280 mm
Výška
586 mm
Výkon
Skartace papíru se svorkou
Ne
Rozměr skartace
4.3 x 12 mm
Skartace papíru
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace kancelářských dokumentů
Ne
Skartace CD
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním nebo údržbou odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.12 kg |
| EAN: | 4030152028191 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 657 mm |
| Šířka balení: | 343 mm |
| Délka balení: | 441 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
