Audio zesilovač pro hry Vention
Kód: GAMVN1STR0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka kabelu
1,5 m
Napájení z USB
Ano
Podsvícení RGB
Ano
Zvuk
Interní
Ne
Frekvenční rozsah
44100 - 48000 Hz
Kvalita zvuku
16 bit
Možnosti připojení
Rozhraní
USB
Počet konektorů audio jack
3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.145 kg |
| EAN: | 6922794784499 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
