Audient iD4 MKII - Zvukové rozhraní USB
Kód: IKLAUNINT0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Příkon
Napájení z USB
Ano
Fantomové napájení
Ano (48V)
Zvuk
Kvalita zvuku
24 bit
Vzorkovací rychlost
44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz
Frekvenční rozsah
10 - 40000 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
40 mm
Hmotnost
740 g
Hloubka
120 mm
Šířka
132 mm
Možnosti připojení
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
1
Vstup 6,35 mm
1
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Ilość portów USB 3.0 typu C
1
Symetrický výstup 1/4″ (6,35 mm)
2
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Barva
Barva
Grafit
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.864 kg |
| EAN: | 5060374260436 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 156 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 97 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
