ASUS USB-BE92 Nano WLAN 2882 Mbit/s
Kód: KSIASUBUS0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Modulace
4096-QAM
Šifrování/zabezpečení
WPA3-Personal
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Síťové standardy
IEEE 802.11ax
Maximální přenosová rychlost
2882 Mbit/s
Wi-Fi standard
Wi-Fi 7 (802.11be)
Podporované rychlosti WLAN
688
Wi-fi pásmo
Tři pásma (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
Příkon
Napájení z USB
Ano
Vzhled
Barva
Černá
Komponent pro
PC
Plug and Play
Ano
Interní
Ne
Anténa
Ano
Konstrukce antény
Vnitřní
Hmotnost a rozměry
Hloubka
31,5 mm
Šířka
19 mm
Výška
8,5 mm
Hmotnost
5,5 g
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Výška balení
25 mm
Šířka balení
90 mm
Hloubka balení
90 mm
Hmotnost včetně balení
20 g
Možnosti připojení
Rozhraní
WLAN
Technologie propojení
Bezdrátový
Formát konektoru USB
Přímý
USB verze
2.0
Počet portů USB
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4711387706244 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
