ASUS TUF Gaming TUF-RX9070XT-O16G-GAMING AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6
Kód: VGAASUATI0454
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
Radeon RX 9070 XT
Proudové procesory
4096
CUDA
Ne
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
AMD
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rychlost přetaktování procesoru
3060 MHz
Příkon
Minimální systémové napájení
850 W
Doplňkové napájení konektorů
3x 8-pin
Vzhled
Počet slotů
3,125
Osvětlení
Ano
Barva
Stříbrná
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Typ chlazení
Aktivní
Výška držáku
Full-Height (FH)
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,48 kg
Délka
330 mm
Výška
140 mm
Hloubka
62,5 mm
Údaje o balení
Šířka balení
420 mm
Hloubka balení
226 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
126 mm
Hmotnost včetně balení
2,56 kg
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1a
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměť grafické karty
16 GB
Výkon
Verze HDCP
2.3
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
HDCP
Ano
Verze OpenGL
4.6
Verze DirectX
12 Ultimate
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 4711387829578 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 420 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
