ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0930
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2677 MHz
Typ
GeForce RTX 5060
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rychlost přetaktování procesoru
2640 MHz
CUDA jádra
3840
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Počet slotů
3,1
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Barva podsvětlení
Více
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Osvětlení
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,13 kg
Výška
133,5 mm
Délka
302 mm
Hloubka
62 mm
Údaje o balení
Šířka balení
421 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
227 mm
Výška balení
88 mm
Hmotnost včetně balení
1,89 kg
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express 5.0
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze DisplayPortu
2.1b
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Paměť grafické karty
8 GB
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Šířka pásma paměti (max)
28 GB/s
Výkon
HDCP
Ano
Připraveno na virtuální realitu
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Výkon NPU až
614 TOPs
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.855 kg |
| EAN: | 4711636058179 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 425 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
