ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLASUZEW0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Typ displeje
LCD
Barva podsvětlení
Více
Barva
Černá
Materiál základní desky
Měď
Osvětlovací LED
Ano
Materiál chladiče
Hliník
Materiál vodního bloku
Měď
Hmotnost a rozměry
Šířka balení
447 mm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
360 x 120 x 26,6 mm
Hmotnost včetně balení
3 kg
Hmotnost
1,77 kg
Hloubka balení
148 mm
Výška balení
226 mm
Šířka chladiče
39,7 cm
Šířka vodního bloku
8,09 cm
Hloubka vodního bloku
7,7 cm
Délka trubic
40 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Hloubka chladiče
12 cm
Výška vodního bloku
6,71 cm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Další charakteristiky
Hlučnost
37,4 dB
Průtok vzduchu
90.78 CFM
Výkon
Průměr větráku
12 cm
Podporované patice procesorů
LGA 1200 (Socket H5)
Pokoj
Procesor
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Rychlost ventilátoru (max)
2600 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
650 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Statický tlak ventilátoru
3,82 mmH2O
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Typ balení
Krabice
Montážní instrukce
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.48 kg |
| EAN: | 4711387929100 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 155 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
