ASUS TUF Gaming LC III 240 ARGB Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá
Kód: CHLASUZEW0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Materiál vodního bloku
Měď
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Osvětlovací LED
Ano
Barva podsvětlení
Více
Materiál chladiče
Hliník
Hmotnost a rozměry
Hloubka chladiče
12 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
240 x 120 x 26,6 mm
Délka trubic
40 cm
Šířka chladiče
27,7 cm
Šířka vodního bloku
8,09 cm
Hloubka vodního bloku
7,7 cm
Výška vodního bloku
6,71 cm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Výkon
Rychlost ventilátoru (max)
2600 ot/min
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Podporované patice procesorů
Socket AM4
Maximální proud vzduchu
90,78 cfm
Pokoj
Procesor
Hlučnost (vysoká rychlost)
37,4 dB
Průměr větráku
12 cm
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Rychlost ventilátoru (min)
650 ot/min
Statický tlak ventilátoru
3,82 mmH2O
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Včetně šroubů
Ano
Montážní instrukce
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.1 kg |
| EAN: | 4711636159050 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 342 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
