ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB Black Midi Tower Černá
Kód: OBUASUOBU0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
2.5
Vzhled
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 3,5" pozic
4
Model
PC
Maximální výška CPU chladiče
16,3 cm
Počet 2.5" pozic
4
Počet expanzních slotů
8
Tlačítko ovládání RGB
Ano
Maximální délka PSU
20 cm
Protiprachový filtr
Ano
Maximální délka grafické karty
40 cm
Barva
Černá
Formát
Midi Tower
Hmotnost a rozměry
Výška
450 mm
Šířka
285 mm
Hmotnost
11,9 kg
Hloubka
446 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
14 kg
Výška balení
557 mm
Šířka balení
380 mm
Hloubka balení
525 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C
1
Chlazení
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Podporované velikosti horních chladičů
120
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Instalované boční ventilátory
3x 120 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 4711387696613 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 520 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
