ASUS RS720A-E12-RS24U Socket SP5 Rack (2U) Šedá
Kód: PLSASURAC0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
Socket SP5
Typ procesoru
AMD EPYC
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9004
Počet podporovaných procesorů
2
Výrobce procesoru
AMD
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Řadič LAN
Intel X710-AT2
Typ rozhraní Ethernetu
10 Gigabit Ethernet
Vlastnosti
Trusted Platform Module (TPM)
Ano
Verze Trusted Platform Module (TPM)
2.0
Úložná média
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Počet 2.5" pozic
24
Podporovaná velikost úložných jednotek
2.5
Příkon
Napájecí zdroj
2600 W
Podpora redundantního napájení (RPS)
Ano
Vzhled
Tlačítko reset
Ano
LED indikátory
Ano
Barva
Šedá
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ skříně
Rack (2U)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
19,3 kg
Výška
88,1 mm
Šířka
449 mm
Hloubka
840 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
25,8 kg
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Možnosti připojení
Počet VGA portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Port IPMI LAN (RJ-45)
Ano
Paměť
Maximální vnitřní paměť
3 TB
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Počet DIMM slotů
24
podporované kapacity modulů DIMM
128GB
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
4800 MHz
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Aspeed AST2600
Paměť grafického adaptéru na kartě
64 MB
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci.
Rozšiřující sloty
Verze PCI Express slotů
5.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 36.74 kg |
| EAN: | 4711387716465 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 1110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
